GRUPA ZAC PREZENTUJE:
MONEYSEEDS.

 

Naszą wizją jest umożliwienie wszystkim naszym klientom osiągnięcia dobrobytu finansowego w ciągu kilku lat. Ponadto chcemy wspierać projekty społeczne i co roku sadzić kilka milionów drzew na całym świecie.

Rozwijamy jeden z najbardziej sprawiedliwych produktów finansowych na świecie.

Pieniądze Nasiona do dawania.

Przyznano nasiona pieniężne.

Posadzone drzewa.

Uzyskane kredyty dla klientów w euro.

“Jeśli rolnik nie jest w polu, siedzi w domu i liczy swoje pieniądze”.

W co wierzymy:

Wierzymy, że przedsiębiorczy balans pomiędzy klientami, samym przedsiębiorstwem i środowiskiem musi zostać opanowany. Te pierwsze lub drugie są zwykle pomijane. Firma może się rozwijać tylko dzięki zadowolonym klientom i może istnieć tylko w zdrowym środowisku. Dlatego wspieramy projekty społeczne w kraju i za granicą oraz tworzymy własne, które służą przyrodzie.

Projekty społeczne:

Na przykład, Grupa ZAC sponsorowała projekt społeczny na Ukrainie we wrześniu 2021 roku. Fundacja charytatywna Puls Akkermana zbiera datki, aby móc oferować zajęcia sportowe w Akkermanie. Powstają place zabaw, siłownie i sale do sztuk walki. W ten sposób dzieci i młodzież są aktywnie przenoszone z ulicy do klubów, gdzie znajdują cel w sporcie. Zostają zintegrowane z nową społecznością i mogą się w niej rozwijać, mając szansę na lepszą przyszłość.

Moneyseeds:

Nasze nasiona MoneySeeds ( MOSE ) są proste i pomysłowe zarazem. Tworzą one pomost pomiędzy przedsiębiorczością a naturą. Zaróbmy razem pieniądze i zróbmy razem coś dobrego dla przyrody. 

W tym celu stworzyliśmy 10.000.000 tokenów kryptowaluty MOSE.

Zarabianie pieniędzy w harmonii z naturą.

Wydajność

Z jednej strony, kupujący otrzymuje zwrot w wysokości 5% miesięcznie od liczby swoich tokenów w Tether (USDT) bezpośrednio na wskazany przez siebie kryptowalut. Liczba MOSE odzwierciedla 1:1 kwotę euro w momencie zakupu, na podstawie której obliczany jest 5% zwrot.

Ograniczona

Gdy wszystkie MOSE zostaną sprzedane, nie jest już możliwe wejście i zabezpieczenie miesięcznego zysku. Trzeba by mieć nadzieję, że klient sprzeda swoje udziały i zrzeknie się prawa do zwrotu. Udziały te byłyby wówczas dostępne tylko do czasu, gdy kolejny nabywca zabezpieczy wszystko.

Darowizny automatyczne

Z drugiej strony, sprzedany MOSE generuje dodatkowy zysk w wysokości 0.5% miesięcznie. Są one w 100% przekazywane organizacjom fundraisingowym i firmom, które sadzą drzewa na całym świecie.

Przy 10 milionach sprzedanych MOSE, 150.000 € będzie można przeznaczyć co miesiąc na sadzenie drzew. Naszym celem jest, aby wszystkie MOSE zostały sprzedane do 2022 roku.

Inwestowanie i życie w harmonii z naturą jeszcze nigdy nie było tak seksowne i możesz łatwo stać się jego częścią dzięki naszym nasionom Moneyseeds!

Nasza historia 

Grupa ZAC została założona w Szczecinie w lutym 2020 roku i już obsługuje klientów z łącznie dziesięć krajów w 2021 roku. Firma koncentruje się na coachingu przedsiębiorczości i znaczących usługach finansowych.

Nasze metody pracy są profesjonalne, przejrzyste i bezpieczne. Dane naszych klientów są dla nas najważniejsze, dlatego co roku intensywnie inwestujemy w ich ochronę i udoskonalanie.

Na przykład, wszystkie dane klientów są przechowywane na zewnętrznym serwerze, który jest offline przez 99% czasu. Kopie zapasowe w 1% czasu zawsze odbywają się o różnych porach i są kończone w ciągu kilku minut.

Zapraszamy do kontaktu z nami w każdej chwili.

* Dane oznaczone gwiazdką są nam potrzebne do przetworzenia Państwa prośby. Dalsze informacje podają Państwo dobrowolnie. Aby przetworzyć Twoje zapytanie, korzystamy z kanałów komunikacji, które podałeś nam w formularzu kontaktowym. Jeśli chcesz wiedzieć, w jaki sposób obchodzimy się z Twoimi danymi osobowymi, możesz przeczytać o tym w naszej polityce prywatności.

ZAC Group

Christopher Oscheja

support@zacgroup.eu

(+48) 606-929-353